Edric

Seznam schválených postav, které mohou bez omezení působit v herních místech.
Zamčeno
Edric
Příspěvky: 1
Registrován: ned 24. bře 2024 11:26:20

Edric

Příspěvek od Edric »

Jméno
Edric Rockwell

Rodina
Edric se narodil do celkem obyčejné rodiny tesaře a ranhojičky. Snad právě i díky této kombinaci svých rodičů se mohl stát hraničářem, neb díky praktické výuce od svého otce si zkoušel vyrábět vlastní luky a jiné jednoduché nástroje, a od své matky pochytil spoustu znalostí týkajících se přírodního léčení. Má jediného sourozence, sestru jménem Alexandra, která je zároveň i jeho dvojče. Alexandru to táhlo více humanitním směrem než Edrica, a momentálně slouží v diplomatické službě Redmontského léna.

Věk
23

Pohlaví
Muž

Léno
Redmont

Povolání
Hraničář (stříbrný dubový list)

Povaha
Edric je na hraničáře docela zvláštní. Běžně si lidé představují hraničáře jako zádumčivé zakaboněné muže zahalené v magické pláštěnce, bez smyslu pro humor. Což je na hony vzdálené tomu, jaký je Edric.
Edricovy oči věčně jiskří pobavením a touhou po vědění. Pořád v něm existuje ten malý rozverný Edric, který se čas od času dostane na světlo světa. Nicméně tuto stránku se snaží před veřejností držet spíše upozaděnou, aby nebyla narušena aura hraničáře.
Je to optimista každým coulem. Někdo, kdo ho nezná, by mohl říct, že je naivní, ale to by se krutě mýlil. Edric zažil svůj podíl temných období a utrpení, jako každý jiný hraničář, ale rozhodl se i v temných dobách vidět světlo a být oporou ostatním. Právě tato jeho vlastnost z něj učinila jednoho z velmi populárních hraničářů v celém sboru a je vyhledávaným společníkem. Jeho nakažlivý smích a přihlouplé vtípky dokáží být vzpruhou i v nejtemnějších časech.
Navzdory této žoviální stránce je kolem něj nepochybná a nezpochybnitelná aura respektu, vybudovaná za léta služby království. Jeho přítomnost bývá vnímána jako maják naděje, odvahy a věrnosti.
Je spíše naslouchací typ, jako mnoho jiných hraničářů, ale když mluví, vybírá svá slova s opatrností, reflektujíc jeho roky zkušeností. Není autoritářským typem vůdce, ani vedení aktivně nevyhledává, ale ostatní jsou k němu přitahování tak nějak přirozeně jeho optimismem a jistotou.
Ke svým přátelům i nepřátelům se chová s úctou a snaží se nikoho nepodcenit.

Minulost
Veřejně známých skutků není tolik, jak už to tak vzhledem k tajné povaze hraničářského řemesla bývá, avšak proslýchá se, že společně s jeho mistrem překazili pokus o vraždu krále a královny, a narušili tím tak velmi významně chod Klanu rudé lišky. Bohužel byl během této mise zabit Edricův mistr, čímž tak přešla starost o bezpečnost Redmontského léna na Edrica.

Vzhled
Edric je spíše menšího až středního vzrůstu okolo 170 cm. Z jeho celkově konstituce je patrné, že má za sebou mnoho let výcviku a každodenního tréninku se zbraněmi, v sedle i pěšky. Není to sice hora svalů, jaká by se dala čekat například v bojové škole, ale i tak s ním do křížku přijít nechcete už jen kvůli jeho hbitým reflexům a houževnatosti.
Má tmavě blond vlasy, na pomezí blond a hnědé. Nechává je růst zhruba po ramena, nijak zvlášť o ně nepečuje, ale ani není zapotřebí. Má to štěstí, že má vlasy poměrně bezúdržbové. Jsou zlehka zvlněné. Na tváři mu rostou světle hnědé vousy, které si nechává v délce takového delšího strniště.
Oči má jehličnatě zelené, věčně po něčem pátrají, do někoho se nepříjemně zavrtávají a zkoumají. Venku jej lze s železnou pravidelností zastihnout ve flekaté hraničářské uniformě, zatímco doma ve srubu v lese pobývá odlehčeně, ve vlněné košili, často s rukávy vykasanými k loktu, a prostých kalhotách a měkkých kožených botách.

Dodatečné informace
Vlastní hraničářského koně jménem Šimlík. Je to, jak bývá u hraničářských koní běžné, spíše menší kůň, téměř pony, s huňatou srstí a soudkovitým tělem, a neuvěřitelně chytrým pohledem v očích. Je to grošák se světle šedou stříbřitou hřívou a ocasem, a s o něco tmavší šedou srstí a bílými "ponožkami" nad kopyty.
V hraničářské chatě s ním přebývá bílo-rezatý kocour jménem Malináč.

Discord
introverted_space_dust
Osud
Administrátor fóra
Příspěvky: 8
Registrován: sob 23. bře 2024 15:45:23

Re: Edric

Příspěvek od Osud »

Schváleno!
Zamčeno